Koken 100S80-12 Bit 5/16Dr 12 x 2mm
SKU: HOB:100S8012
In Stock(9 available)
Key Size : 5/16Dr x 12mm Flat Blade x 80mm Long
Tags:
12mm Slotted Bit5/16Dr Slotted BitAttack Driver Bit
Product Description
100S-80 5/16Dr Slotted Bit - 12 x 2 x 80mm